Cesarstwo Rzymskie, follis, 317-320

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:25:00
176851
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, follis, 317-320, Cyzicus, Aw: popiersie cesarza w lewo, IMP LICINIVS AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło, IOVI CONSERVATORI AVGG, w polu wieniec i E, w odcinku SMK
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 19.3 mm, 3.65 g, ładna gruba zielona patyna, rzadki
Literatura: RIC 9 (R1)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 226

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  250 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  90 zł
7)  80 zł