Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:05:40
176796
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Syria - Antioch II Theos 261-246 pne, brąz, III w. pne, Aw: Głowa Apollina w prawo; Rw: Trójnóg, po bokach ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΑΝΤΙΟΧΟΥ oraz znaki mennicze
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16.3 mm, 4.85 g
Literatura: SC 525

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 173

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  30 zł