Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 65-45 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:04:40
176798
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Paflagonia - Sinope, brąz, ok. 65-45 pne, Aw: Głowa Zeusa w prawo; Rw: Orzeł stojący na wiązce piorunów w lewo, z lewej ligatura EA, w dołu ΣΙΝΩΠΗΣ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 19.5 mm, 5.30 g, gruba zielona patyna
Literatura: SNG BM 1543, Sear 3711

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł