Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:04:00
176791
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w prawo, nad nim (ΦΙΛΙΠΠΟΥ), pod koniem monogram
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16.1 mm, 4.51 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 611

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 215

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  50 zł
5)  38 zł
6)  32 zł
7)  26 zł
8)  24 zł