Grecja i posthellenistyczne, brąz, III-II w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:03:00
176799
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Fanagoria, brąz, III-II w. pne, Aw: Głowa Dionizosa w prawo, Rw: Kołczan, wewnątrz niego kosz strzał, po lewej monogram
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 24.2 mm, 15.53 g
Literatura: SNG Cop. 10, SNG BM 946

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 101

1)  60 zł