Grecja i posthellenistyczne, brąz, 310-303 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:02:40
176795
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, 310-303 pne, Aw: Głowa brodatego Pana w prawo, Rw: Gryfon w lewo, pod nim jesiotr, w polu ΠΑΝ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 21.1 mm, 6.33 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 30, Anochin 111

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 125

1)  150 zł