Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 320-300 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:02:20
176792
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. 320-300 pne, Aw: głowa satyra w prawo, Rw: popiersie pegaza w prawo, wokół ΓΑΗ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 15.2 mm, 2.93 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 41, MacDonald 71, Anokhin 112

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 232

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  32 zł
4)  30 zł