Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:02:00
176793
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, IV-III w. pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, u dołu ΠΑΝΤΙ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 26.1 mm, 12.22 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 42, Anokhin 110

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 126

1)  125 zł
2)  120 zł