Wizygoci, tremissis, VI w. ne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Wizygoci, tremissis, VI w. ne

Wizygoci, tremissis, VI w. ne

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:00:20
177179
Opis: Wizygoci, tremissis, VI w. ne, Narbona lub Barcelona, wybity w imię Justyniana I, Aw: popiersie władcy w prawo, na piersi krzyż, D N IVSTNI ΛNVS PAC, Rw: Wiktoria krocząca w prawo, trzymająca wieniec i liść palmowy, VICTOR ΛΛVSTOR, w odcinku CONO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 16.5 mm, 1.25 g, rzadki
Literatura: Tomasini - grupa JAN 2, MEC 1

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 1678

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 800 zł