Polska, Ignacy Jan Paderewski - 75. rocznica urodzin, 1935

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:38:20
175911
Opis: Polska - XX w., Ignacy Jan Paderewski - 75. rocznica urodzin, 1935, Popiersie Paderewskiego w lewo, na dole sygnatura L. Szatzsznajder, wokół IGNACY PADEREWSKI - w 75 ROCZNICĘ URODZIN, na stronie odwrotnej farbą MADE IN / POLAND
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 67.92 g, 144 mm, plakieta z uszkiem

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 475

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  600 zł
4)  250 zł