Polska, żołnierska odznaka pamiątkowa 5. Pułku Piechoty Legionów, po 1929

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:37:40
175868
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa 5. Pułku Piechoty Legionów, po 1929, Krzyż, na każdym ramieniu cyfra 5, w kątach po strzale grotem do zewnątrz, w medalionie miniatura odznaki 1. Brygady Legionów Polskich, na stronie odwrotnej wybity numer 4455, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ZAKŁAD JUBILERSKO / GRAWERSKI - T. FILIPSKI / WILNO ZAMKOWA 4 N6
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 19.53 g, 33.2 x 33.0 mm
Literatura: Sawicki s. 23

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 1171

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  470 zł