Polska, medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:37:00
175910
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936, Aw: Stylizowane postacie z łopatami oraz Orzeł idący w lewo, z lewej sygnatura J.BANDURA; Rw: Na konturze Polski, gałązka z czterema liśćmi i łopata, z boków BUDOWA / KOPCA / JÓZEFA / PIŁSUD-SKIEGO / KRAKÓW / SOWINIEC / 1936, na rancie numer 298, medal projektu Jerzego Bandury
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 61.54 g, 50 mm, bardzo ładny
Literatura: Strzałkowski 789

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 184

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł