Watykan, medal, 1782

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 04-03-2019 18:00
Zakończenie: 14-03-2019 22:36:00
Watykan, medal, 1782

Watykan, medal, 1782

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:36:00
175956
Opis: Watykan - Pius VI 1775-1799, medal, 1782, sygnowany I DONNER F, Aw: popiersie papieża w "piusce" w prawo, PIVS VI PONTIFEX MAXIMVS, Rw: w pięciu wierszach: IOSEPHI II AVG / VINDOB HOSPES / A DIE XI KAL APR / AD X KAL MAI / MDCCLXXXII
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 38 mm, 17.46 g
Literatura: Slg. Montenuovo 2157

Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 196