Niemcy, 50 milionów marek, 1923

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:28:00
175866
Opis: Niemcy - Westfalia, 50 milionów marek, 1923
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 44.5 mm
Literatura: Jaeger N23a

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 139

1)  65 zł
2)  60 zł