Niemcy, 10.000 marek, 1923

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 10.000 marek, 1923

Niemcy, 10.000 marek, 1923

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:27:40
175865
Opis: Niemcy - Westfalia, 10.000 marek, 1923
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony
Literatura: Jaeger N20b

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 163

1)  50 zł
2)  48 zł