Ryga- miasto, zestaw 2 szelągów

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:19:40
175927
Opis: Ryga- miasto, zestaw 2 szelągów, w skład zestawu wchodzą szeląg Gustawa Adolfa z 1626 roku oraz szeląg Krystyny z 1644
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, patyna

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 87

1)  24 zł