Pomorze, szerf, 1588

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Pomorze, szerf, 1588

Pomorze, szerf, 1588

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:18:20
176283
Opis: Pomorze - Księstwo bardowskie - Bogusław XIII 1569-1606, szerf, 1588, Szczecin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Hildisch 277, Gib.-Wit. BOG.88.1.a (R3)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 367

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  185 zł
6)  180 zł