Polska, 100.000 złotych, 1990

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:08:00
176276
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, Warszawa, Solidarność 1990, litera L na rewersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', piękna patyna
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 167

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  65 zł