Polska, 1 fenig, 1926

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 fenig, 1926

Polska, 1 fenig, 1926

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:42:40
176158
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 fenig, 1926, Berlin
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękna moneta w pudełku NGC 3998142-002 z oceną MS 63 BN
Literatura: AKS 25, Jaeger D.2, CNG 508.II, Parchimowicz 53b

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 157

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  165 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  95 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł