Polska, 1 złoty, 1925

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:36:00
175901
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 111

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  100 zł
5)  90 zł