Polska, 10 złotych, 1937

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:28:00
176073
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 359

1)  360 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  190 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  110 zł
11)  95 zł
12)  90 zł