Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1837 MW

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:26:20
175892
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1837 MW, Warszawa, wariant z wąską tarczą ze św. Jerzym, cyfra 6 w 60 3/4 z zagiętym daszkiem ze zgrubieniem
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kuriański Z1W37.3.b, Plage 408, Bitkin 1170

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 35
Ilość odsłon: 561

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  420 zł
5)  380 zł
6)  360 zł
7)  240 zł
8)  210 zł
9)  165 zł
10)  135 zł
11)  125 zł