Polska, 10 groszy, 1831

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 groszy, 1831

Polska, 10 groszy, 1831

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:23:20
176068
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 10 groszy, 1831, Warszawa, łapy Orła proste, nad wiązaniem wieńca 2 małe gałązki, mniejsze litery KG
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 7, Plage 276

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 337

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  115 zł
10)  110 zł
11)  105 zł
12)  95 zł
13)  90 zł