Polska, trojak, 1797

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1797

Polska, trojak, 1797

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:21:20
176363
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, trojak, 1797, Wrocław
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger PP.97.2.a, Plage 40, v.Schrötter 192

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 189

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  32 zł