Polska, 15 krajcarów (złotówka), 1775

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:21:00
175736
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie - Maria Teresa 1740-1780, 15 krajcarów (złotówka), 1775, Wiedeń
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna na rewersie
Literatura: Eypeltauer 235, Herinek 1126, Novotný 140, Plage 2, Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 284

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  310 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  210 zł
7)  195 zł
8)  185 zł
9)  135 zł