Polska, dwugrosz, 1651

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, dwugrosz, 1651

Polska, dwugrosz, 1651

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:15:20
176282
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, dwugrosz, 1651, Bydgoszcz, inicjały C-G (Krzysztof Guttman) bo bokach Orła
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Kop. 1587 (R), Gum.H. 1666

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 209

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  180 zł