Polska, szóstak, 1667 TLB

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szóstak, 1667 TLB

Polska, szóstak, 1667 TLB

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:15:00
176119
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1667 TLB, Bydgoszcz, herb Ślepowron na awersie w tarczy, na rewersie tarcze zaokrąglone
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta z końcówki blaszki, miejscowa patyna na awersie, ładnie zachowany
Literatura: Kop. 1686

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 185

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł