Polska, denar, 1610

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, denar, 1610

Polska, denar, 1610

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:12:20
175738
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1610, Poznań, skrócona data 1-0 po bokach kluczy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7961 (R5), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 286

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  50 zł
7)  48 zł