Polska, trojak, 1606

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1606

Polska, trojak, 1606

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:00:00
175698
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1606, Kraków, u dołu pełna data rozdzielona herbem Lewart w owalnej tarczy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Iger K.06.3.d/a (R3)

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 462

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  660 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  390 zł
10)  380 zł
11)  360 zł
12)  350 zł
13)  330 zł
14)  320 zł
15)  310 zł