Polska, trojak, 1597

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:55:20
176371
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Bydgoszcz
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Iger B.97.1.a

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 252

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  280 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  195 zł
7)  170 zł
8)  165 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  150 zł