Polska, trojak, 1595

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:49:40
175667
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, korona z lilią bez obwódki, data na awersie, na rewersie końcówka POLONIA, krzyżyki przy ruszcie i herbie Lewart
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.95.6.c

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 123

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł