Polska, ort, 1622

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:41:40
175731
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-49

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 163

1)  155 zł
2)  155 zł
3)  125 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  60 zł