Polska, ort, 1621

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:41:00
175730
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Shatalin BD21-209

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 280

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  95 zł