Polska, półgrosz koronny, bez daty (1499-1501)

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:33:40
175943
Opis: Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, półgrosz koronny, bez daty (1499-1501), Kraków, Aw: Orzeł, MONETA I ALBERTI, Rw: Korona, REGIS O POLONIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.83 g, złotawa patyna
Literatura: Frynas P.19.2, Gum.H. 467, Gum.P. 545, Kop. 386 (R1)

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 109

1)  24 zł