Słowianie, naśladownictwo denarów zachodnioeuropejskich, XI w.

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:27:20
173930
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denarów zachodnioeuropejskich, XI w., Aw: Szeroki krzyż zarysowany nitkami, wewnątrz kółka; Rw: Krzyż o rozszerzających się ramionach, w kątach kulki, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.00 g, 17 mm, gięty, bardzo charakterystyczne liternictwo słowiańskie

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 187

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  110 zł
5)  60 zł
6)  38 zł