Węgry, denar

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:21:00
175760
Opis: Węgry - Stefan V 1270-1272, denar, Aw: głowa władcy w lewo, MONETA VNGARIE, Rw: dwa zwrócone do siebie ptaki, w środku litera hebrajska (Alef)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.60 g, ciemna patyna
Literatura: Huszár 357, Frynas H.19.13

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 139

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  60 zł