Niemcy, denar, 973-1011

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, denar, 973-1011

Niemcy, denar, 973-1011

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:12:20
175920
Opis: Niemcy - Saksonia - Lüneburg - Bernard I 973-1011, denar, 973-1011, Aw: Popiersie w diademie w lewo, legenda, Rw: Mały krzyż, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.17 g, 20 mm, lekko gięty, przedziurawiony, patyna
Literatura: Dbg 585, Kluge 236

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  65 zł