Niemcy, denar, 1003

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, denar, 1003

Niemcy, denar, 1003

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:10:40
175921
Opis: Niemcy - Bawaria - Nabburg - margrabia Henryk (Hezilo) von Schweinfurt 1003, denar, 1003, mincerz Cha, Aw: Dach kościoła, Rw: Krzyż z kulkami, klinem i kółkiem w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.47 g, 19.7 mm, bardzo rzadki, zgięty, patyna
Literatura: Hahn 76a1

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 406

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  920 zł
5)  600 zł