Dania, denar

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Dania, denar

Dania, denar

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:10:20
175922
Opis: Dania - Swen II Estrydsen 1047-1075, denar, Aw: Cztery łuki tworzące krzyż, połączone na ramionach liniami, wewnątrz krzyż dwunitkowy; Rw: Imitacje napisów poziomych
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.02 g, 17.8 mm, lekko gięty, dwukrotnie przedziurawiony, bardzo rzadki, małe pęknięcie, patyna
Literatura: Hauberg 36

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 342

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  145 zł