Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 166-167

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 04-03-2019 18:00
Zakończenie: 14-03-2019 20:05:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:05:20
175764
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180, sestercja, 166-167, Rzym, Aw: głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, M ANTONINVS AVG ARM PARTH MAX, Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, TR POT XXI IMP IIII COS III, w polach S C
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 30.3 mm, 25.70 g, zielona patyna
Literatura: RC 948

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 133