Cesarstwo Rzymskie, as, 134-138

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:04:20
175770
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, as, 134-138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P, Rw: Hadrian stojący w prawo, ściskający prawicę z Felicitas, stojącą w lewo, trzymającą kaduceusz, FELICITAS AVG, w odcinku S C
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 26.2 mm, 11.30 g, zielona patyna
Literatura: RIC 805

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 301

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł