Persja, siglos, VI-V w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Persja, siglos, VI-V w. pne

Persja, siglos, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:03:20
176113
Opis: Persja, siglos, VI-V w. pne, Aw: Król w przyklęku w prawo, trzymający włócznię i łuk, Rw: Prostokąt incusum z nieregularnym rysunkiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14.5 mm, 5.29 g
Literatura: Mitchiner ACW 104-108

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 195

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  120 zł