Persja, siglos, VI-V w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Persja, siglos, VI-V w. pne

Persja, siglos, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:03:00
176112
Opis: Persja, siglos, VI-V w. pne, Aw: Król w przyklęku w prawo, trzymający włócznię i łuk, Rw: Prostokąt incusum z nieregularnym rysunkiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.5 mm, 4.82 g
Literatura: Mitchiner ACW 104-108

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 169

1)  185 zł
2)  180 zł