Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:02:20
176108
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amaseia, brąz, I w. pne, Aw: głowa młodego Aresa w hełmie w prawo, Rw: miecz w pochwie, ΑΜΑΣ - ΣΕΙ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 21 mm, 7.26 g
Literatura: BMC 1, SNG BM 1051

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 155

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  90 zł