Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok III w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:02:00
176109
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Efez, brąz, ok III w. pne, Aw: pszczoła, z boku E - I, w otoku wieniec, Rw: pasący się jeleń w prawo, P MENHΣ (ΑPΧOΣ?)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16.5 mm, 3.56 g

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 284

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  115 zł
5)  80 zł
6)  80 zł
7)  60 zł