Grecja i posthellenistyczne, drachma, V w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:01:40
176107
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Parion, drachma, V w. pne, Aw: głowa Gorgony na wprost, Rw: kwadrat incusum z krzyżem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.4 mm, 3.18 g
Literatura: SNG Cop. 256, SNG France 1343

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 228

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  80 zł
6)  70 zł