Grecja i posthellenistyczne, drachma, V w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:01:20
176106
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Parion, drachma, V w. pne, Aw: głowa Gorgony na wprost, Rw: kwadrat incusum z krzyżem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.5 mm, 3.02 g
Literatura: SNG Cop. 256, SNG France 1343

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 164

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł