Polska, odznaka pamiątkowa Krzyż Małopolskich Oddziałów Armii Ochotniczej, po 1920

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 22:38:00
175144
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Krzyż Małopolskich Oddziałów Armii Ochotniczej, po 1920, Pięcioramienny krzyż z ramionami jak w krzyżu maltańskim, na ramionach 1920 - M - O - A - O, na krzyżu Orzeł, na stronie odwrotnej wybity numer 424, odznaka dwuczęściowa, mocowanie na słupek, na słupku sygnarura E. M. UNGER / LWÓW / No....
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, miedź srebrzona, cynk, 11.01 g, 44.2x43 mm, niski numer, słupek lekko zgięty
Literatura: Stela 14.2.39

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 211

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  390 zł
4)  370 zł