Polska, trojak, 1754 EC

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1754 EC

Polska, trojak, 1754 EC

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 21:18:40
175049
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, trojak, 1754 EC, Lipsk, małe popiersie z pasami na rękawie, litery E-C po bokach nominału
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki nominał
Literatura: Iger Li.54.1.b (R1), Kahnt 695 var. b, Kop. 2096 (R1)

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 232

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  410 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  300 zł