Polska, Odznaka Współpracownika Naczelnego Komitetu Narodowego, 1916

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:29:20
175434
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka Współpracownika Naczelnego Komitetu Narodowego, 1916, Gwiazda na której wieniec, na wieńcu punce srebra, w wieńcu tarcza, na niej Orzeł, na tarczy orła litery NKN, na stronie odwrotnej 16•VIII / 1914 / 5•XI / 1916 i numer 139, mocowanie na agrafkę, odznaka dwuczęściowa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 37.26 g, 63.3 x 64.8 mm
Literatura: Stela 2.56

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 241

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  240 zł